Cestopisná mozaika k sedmdesátce knihovny: západní Kanada – od oceánu po Skalisté hory

MILOSLAV MARTAN, ÚTERÝ  3.11., 17:00 HODIN, PŘEDNÁŠKOVÝ SÁL, W. CHURCHILLA 3.

Jihozápadní část Kanady je jednou z nejpestřejších přírodních oblastí světa. Krásná města Victoria a Vancouver  dýchají velmi příjemnou a poklidnou atmosférou. Pobřežní hory u Tichého oceánu se vyznačují velkou divokostí a opuštěností. Díky vlhkému počasí nabízí celou řadu deštných pralesů, jejichž stáří dosahuje až 1000 let. Kaskádové pohoří zase nabízí úchvatné pohledy na největší hory Britské Kolumbie a Alberty. Stovky ledovců zajišťují obrovské množství vody pro horské řeky, tmavozelená jezera a vodopády. Celá oblast je domovem mnoha druhů divokých zvířat, se kterými se můžete setkat přímo v divočině. Nádherná země, která se mění doslova před očima a uchvátí každého cestovatele.

Miloslav Martan, Cestopisná mazaika k sedmdesátce knihovny: Západní Kanada - od oceánu po Skalisté hory - PLAKÁT

Miloslav Martan, Cestopisná mazaika k sedmdesátce knihovny: Západní Kanada – od oceánu po Skalisté hory – PLAKÁT

Začátek akce: 03. 11. 2015, 17:00