Hudební setkání v knihovně 2024 (VYPRODÁNO!)

Ve spolupráci se společností Metallplast – Recykling, spol. s. r. o. jsme pro vás připravili  druhý cyklus hudebně debatních večerů, v rámci nichž vám pod moderátorskou taktovkou Michala Maška představíme několik významných osobností české umělecké scény.

• Cyklus bude probíhat od února do dubna (vždy druhou středu v měsíci) od 19 hodin ve Wolfrumově čítárně na adrese Velká Hradební 49.
  • Cyklus je součástí 13. ročníku severočeského festivalu Hudební setkání.

Program cyklu Hudební setkání v knihovně 2024

• 14. 2. 2024 Ivan Klánský
    Setkání s jedním z nejvýznamnějších českých pianistů současnosti, který je členem světoznámého uskupení Guarneri Trio Prague.
  • 13. 3. 2024 Emil Viklický
    Setkání s českým pianistou a skladatelem, který jedinečným způsobem propojuje jazz a vážnou hudbu.
  • 10. 4. 2024 Radek Baborák
    Setkání s jedním z předních světových hornistů, který je zároveň výborným dirigentem a iniciátorem desítek hudebních projektů a vzdělávacích programů.

Začátek akce: 14. 02. 2024
Konec akce: 10. 04. 2024