Jižní Indie, karma a knihovny palmových listů

ČTVRTEK 19. 5., 17:00 HODIN, PŘEDNÁŠKOVÝ SÁL, W. CHURCHILLA 3, REGISTROVANÍ ČTENÁŘI SVKUL, MAJITELÉ RODINNÝCH PASŮ A SENIOR PASŮ, MAJÍ VSTUP ZDARMA, OSTATNÍ PLATÍ 50,- Kč.

Pavel Krejčí procestoval jižní Indií a nechá vás nahlédnout do jejích energií prostřednictvím vyprávění, fotografií a videí. Seznámí vás s knihovnami palmových listů a jeho zkušenostmi s nimi od roku 2008.

Palmové listy nemají jen punc předpovědi budoucnosti, ale jsou celkovou transformací člověka této doby. Dozvíte se jak pracovat s palmovým listem, svojí karmou, se svým životním plánem, a také o zpětné vazbě těch, kdo touto transformací již prošli.

Po přednášce se budete moci přihlásit na ŽIVÉ čtení palmového listu, které se uskuteční v červnu 2016 v Praze.

19.5.jižní indie

Začátek akce: 19. 05. 2016, 17:00