Příměstský tábor: Ve světě umění

Termín: 5. 8. – 9. 8. 2024
Cena: 2 000 Kč

Baví tě malovat? A chceš si vyzkoušet různé techniky tvoření, které budou nejen na papíře? Zjistit, jak se umělecké dílo dostane od autora až na výstavu? Jak lze využít moderní technologie v umění? Chceš se dozvědět, co znamení slova jako vernisáž, kurátor nebo instalace? Pak hledáme na tento tábor právě tebe!

• Pro děti bude připraven program zaměřený na výtvarné umění a jeho různé techniky. Seznámí se s tím, jak to vypadá a funguje v galerii a kdo za prací v galerii stojí (jak jinak než v praxi v galerii, kterou společně reálně navštívíme). Na konci týdne si poté vytvoříme vlastní výstavu z děl dětí, které v průběhu týdne vytvoří. Budeme také trávit čas venku, pro načerpání inspirace a relax.
  • V ceně programu jsou zahrnuty obědy, svačiny a pitný režim, zkušený pedagogický dozor včetně zdravotníka, materiál na veškeré tvoření a aktivity, cestovné a vstupné.

kontakt: veronika.novotna@knihovnauk.cz

Začátek akce: 05. 08. 2024