Napsali o nás v roce 2024

ČERNECKÝ, Jan. FOTO: Vesmírná Noc s Andersenem sklidila u návštěvníků úspěch. (Online/Ústecký deník) 30. 3.

ČERNECKÝ, Jan. Knihovna vydala publikaci o inspirativních ženách Ústeckého kraje. (Online/Ústecko24) 29. 3.

ČERNECKÝ, Jan. Knihovna vydala publikaci o inspirativních ženách Ústeckého kraje. (Online/RegioRevue.cz, Zpravodajství Ústeckého kraje) 27. 3.

ZLÁMALOVÁ, Gabriela. Vesmírná Noc s Andersenem sklidila u návštěvníků úspěch. Online. In: Žít Ústí. 25. 3.

ZLÁMALOVÁ, Gabriela. Knihovna láká na zážitkové příměstské tábory. (Online/Žít Ústí) 21. 3.

KOŠŤÁL, Martin. Tipy na víkend: Velikonoce v Zubrnicích a Chlumci, ples sportovců a KOLOcafé. (Online/Ústecký deník) 21. 3.

KOŠŤÁL, Martin. Tipy na víkend na Děčínsku: Habera v Rumburku nebo divadla v Děčíně. (Online/Děčínský deník) 21. 3.

PLACHÝ, Zdeněk. Tipy na víkend: Velký reprezentační ples v Chomutově a stand up v Jirkově. (Online/Chomutovský deník) 21. 3.

PLACHÝ, Zdeněk. Tipy na víkend: Velikonoční jarmarky v Litoměřicích a Levíně, navíc Vespy. (Online/Litoměřický deník) 21. 3.

PLACHÝ, Zdeněk. Tipy na víkend: Roman Dragoun, Paralet, oslava Velikonoc i básně v Lounech. (Online/Žatecký deník) 21. 3.

KOŠŤÁL, Martin. Tipy na víkend: Velikonoce v Zubrnicích a Chlumci, ples sportovců a KOLOcafé. (Online/Mostecký deník) 21. 3.

KOŠŤÁL, Martin. Tipy na víkend: Velikonoce v Botance nebo metal na Šanově. (Online/Teplický deník) 21. 3.

ZLÁMALOVÁ, Gabriela. Knihovna přiblíží příběhy významných žen Ústeckého kraje. (Online/Žít Ústí) 21. 3.

Nová strategie Národní knihovny v Ústí. (Online/REGIONUSTI.CZ) 18. 3.

Národní knihovna: Návštěva v Knihovně Ústeckého kraje. Online. In: Parlamentní listy.cz. 17. 3.

ZLÁMALOVÁ, Gabriela. Zástupci knihoven z regionu se setkali s generálním ředitelem Národní knihovny ČR. Online. In: Žít Ústí. 15. 3.

ZLÁMALOVÁ, Gabriela. Čtenářem roku se stal tříletý Hynek. Online. In: Žít Ústí. 15. 3.

ČERNECKÝ, Jan. Ředitel Národní knihovny ČR Tomáš Foltýn se setkal se zástupci knihoven z regionu. (Online/Ústecký kraj: oficiální web) 15. 3.

KOŠANOVÁ, Martina. Ředitel Národní knihovny ČR Tomáš Foltýn se setkal se zástupci knihoven z regionu. (Online/Homerlive | Zpravodajství z okresu Most) 15. 3.

ČERNECKÝ, Jan. Knihovna Ústeckého kraje ocenila Čtenáře roku 2024. (Online/Ústecký kraj: oficiální web) 14. 3.

ČERNECKÝ, Jan. Čtenářem roku se stal tříletý Hynek, v loňském roce si vypůjčil 140 knížek.  Online. In: Ústecký deník. 13. 3.

ČERNECKÝ, Jan. V březnu se s ústeckou knihovnou vydáte mezi řádky. Těšte se na básně. Online. In: Ústecký deník. 6. 3.

ZLÁMALOVÁ, Gabriela. V březnu se s ústeckou knihovnou vydáte mezi řádky. Online. In: Žít Ústí. 4. 3.

ČERNECKÝ, Jan. FOTO: Konference v knihovně se zúčastnilo více než 70 angličtinářů. Online. In: Ústecký deník. 3. 3.

ČERNECKÝ, Jan. Konference v knihovně se zúčastnilo více než 70 angličtinářů. (Online/RegioRevue.cz) 29. 2.

Knihovna Ústeckého kraje zve na filmové večery s dokumenty. (Ústecký deník) 24. 2.

ČERNECKÝ, Jan. Knihovna Ústeckého kraje zve na filmové večery s dokumenty. (Online/RegioRevue.cz) 21. 2.

Tisková zpráva k Mezinárodnímu dni Aspergerova syndromu 18. 2. 2024. (Online/ATYP magazín) 17. 2.

ČERNECKÝ, Jan. Obrazem: Valentýnské rande s knihami a dárky pro seniory. (Online/Ústecký deník) 17. 2.

ZLÁMALOVÁ, Gabriela. Valentýnské rande s knihami a dárky pro seniory. (Online/Žít Ústí) 15. 2.

Mezinárodní den Aspergerova syndromu bude v neděli. (Online/Deník pro čtenáře se specifickými potřebami). 14. 2.

ČERNECKÝ, Jan. Ústí a Chemnitz aneb meziknihovní partnerství přes hranice. (Online/Ústecký deník) 14. 2.

ZLÁMALOVÁ, Gabriela. Ústí a Chemnitz aneb meziknihovní partnerství přes hranice. (Online/Žít Ústí) 13. 2.

PRCHAL. Tomáš. Komiks, audiokniha, čtečka – trendy knihovna přitáhne děti k četbě. (Online/Pražský deník) 13. 2.

PRCHAL. Tomáš. Komiks, audiokniha, čtečka – trendy knihovna přitáhne děti k četbě (Online/Brněnský deník) 13. 2.

PRCHAL. Tomáš. Komiks, audiokniha, čtečka – trendy knihovna přitáhne děti k četbě. (Online/Deník.cz) 13. 2.

Víte, co je porucha Aspergerova syndromu? Připomínka je v únoru. (Online/Moderní obec – odborný měsíčník) 7. 2.

ČTK. Oprava historické Kindovy vily v Ústí začíná, bude součástí Evropské knihovny. (Online/archiweb.cz) 2. 1.

Cestování všemi smysly. (Online/Tiché zprávy) 5. 1.

ČERNECKÝ, Jan. FOTO: Knihovna zve na výstavu k 75. výročí Deklarace lidských práv. (Online/Ústecký deník) 6. 1.

ČERNECKÝ, Jan. Ústecká knihovna zve na výstavu k 75. výročí Deklarace lidských práv. (Online/Ústecký kraj: oficiální web) 8. 1.

ČERNECKÝ, Jan. Na zážitkové akci v knihovně poznáte Afriku všemi smysly. (Online/Ústecký deník) 13. 1.

BRÁDLOVÁ, Stanislava. Kam v Ústeckém kraji o víkendu za kulturou? Tady je pár tipů. Online. In: ČRo-Sever. 18. 1.

ZLÁMALOVÁ, Gabriela. Zážitková akce s africkou tematikou přilákala do knihovny přes 160 návštěvníků. (Online/Žít Ústí) 22. 1.

ČERNECKÝ, Jan. Zážitková akce s africkou tematikou přilákala do knihovny přes 160 lidí. (Online/Ústecký deník) 25. 1.

KALINOVÁ, Věra. FOTO: Děti ze ZŠ Pod Vodojemem navštívily knihovnu, tvoření je bavilo. (Online/Ústecký deník) 26. 1.

NOVOTNÁ, Barbora. Kam za kulturou? Máme tipy na příští týden! (Online/Tvoříme Evropu) 28. 1.

ČERNECKÝ, Jan. Únorový program knihovny bude ve znamení lásky. Podíváte se na Kubu. (Online/Ústecký deník) 31. 1.