Příměstské tábory v knihovně 2024

Místo: Velká Hradební 45 + 49

Cena: 2 000 Kč

Kontakt: veronika.balcarova@knihovnauk.cz

Cílem letního tábora je pracovat s nejrůznější technikou ve studiu, ale i v exteriérech. Při dobrém počasí si zahrajeme na sluneční patrolu. Budeme každý den pozorovat Slunce a zakreslovat změny na jeho povrchu. Budeme se učit a cvičit s fotoaparáty, videokamerami, odraznými deskami, světly. Při špatném počasí budeme vytvářet animované pohádky, či vlastní příběhy za pomocí Green screen, ale i jiných metod, jako třeba animace pohybu předmětů. Fotit ale budeme například na vlastní mobilní telefony.

Minecraft Tábor (1. termín)

Termín: 15. – 19. 7. 2024

Cena: 5.290 Kč

Kontakt: na webu Bridge Academy

Myslíte si, že je vaše dítě profík v Minecraftu? Má rád tuto hru a chtělo by se naučit víc? Pak je tento příměstský kemp dělaný přímo pro něj! Na kempu od Bridge Academy zažije týden plný stavění, programování, týmové spolupráce, tvoření videí a mnoho dalšího! V týmu s 2 – 4 dalšími kamarády bude prostřednicvím Minecraftu řešit problémy a výzvy reálného světa.

American Superheroes

Termín: 22. – 26. 7. 2024

Místo: Velká Hradební 45 + 49

Cena: 1 800 Kč

Kontakt: ani.petrak@knihovnauk.cz

Letní příměstský tábor pro děti ve věku 9 – 12 let, který kombinuje téma velmi populárních superhrdinů a výuky anglického jazyka. Na účastníky čekají výtvarné dílny, zábavné aktivity, čtení a to vše v anglickém jazyce.

Poznáváme svět

Termín: 29. 7. – 2. 8. 2024

Věk: 5-10 let

Cena: 1.500 Kč

Kontakt: veronika.novotna@knihovnauk.cz

Pokud jsi zvídavý, plný otázek a nerad zazíváš nudu, tenhle tábor bude jako stvořený pro tebe! Příměstský tábor zacílí na všeobecné poznávání světa, společně prozkoumáme svět do puntíku a s puntíkem, který se stane naším maskotem pro týdenní aktivity.

Ve světě umění

Termín: 5. – 9. 8. 2024

Věk: 8-15 let

Cena: 2.000 Kč

Kontakt: veronika.novotna@knihovnauk.cz

Baví tě malovat? A chceš si vyzkoušet různé techniky tvoření, které budou nejen na papíře? Zjistit, jak se umělecké dílo dostane od autora až na výstavu? Jak lze využít moderní technologie v umění? Chceš se dozvědět, co znamení slova jako vernisáž, kurátor nebo instalace? Pak hledáme na tento tábor právě tebe!

Minecraft Tábor (2. termín)

Termín: 12. – 16. 8. 2024

Cena: 5.290 Kč