Přístup do databáze Academic Search Ultimate a eBook Public Library Collection

do 20. 4. 2019 můžete vyzkoušet přístup do databáze Academic Search Ultimate a do kolekce elektronických knih eBook Public Library Collection od společnosti EBSCO. Přístup je možný z počítačů s připojením na internet v obou hlavních budovách knihovny přes https://www.knihovnauk.cz/katalogy-a-databaze/databaze/ebsco/ – viz odkaz VSTUP DO DATABÁZE EBSCO.

• eBook Public Library Collection  nabízí plnotextové tituly s neomezeným přístupem, navržené speciálně pro veřejné knihovny. Obsahuje beletrii i populárně naučné tituly pro dospělé a mládež, včetně široké škály předmětů a témat, která uspokojí výzkumné i zájmové potřeby čtenářů.

• Databáze Academic Search Ultimate nabízí studentům nepřekonatelnou kolekci fulltextových časopisů plných recenzí spolužáků, včetně spousty časopisů označených indexy předních citací. Kombinace akademických časopisů, deníků, periodik, zpráv, knih a videí splňuje potřeby vzdělanců v téměř každém oboru od astronomie, antropologie, biologického lékařství, strojírenství, zdraví, práva a gramotnosti až k matematice, farmakologii, studií o ženách, zoologii a dalších.